נותני שירותי מטבע

בנקאות ושירותי מטבע למקצוענים 

 

ציקורל המרה בינלאומית בע"מ היא החברה המובילה בישראל בתחום שירותי המטבע והבנקאות. החברה מלווה מאות צ'יינג'ים ושאר נותני שירותי מטבע, בדיוק כמוך, שעשו את הבחירה הנכונה עבור העסק שלהם.


מקסימום רווח ציקורל מאפשרת לך ליהנות מעמלות נמוכות יותר על כל פעולה ומשערי המרה זולים משמעותית מכל מה שהכרת עד היום. הבדלים משמעותיים אלו, נובעים מקשרי המסחר הענפים שלנו מול הבנקים הגדולים ביותר, בהיקפים עצומים, המאפשרים לציקורל להשיג עמלות יוצאות דופן, שיגדילו את הרווחים שלך כבר מהחודש הראשון.

 

מקסימום שירות צוות אנשי המקצוע של ציקורל עומד לרשותך בכל עת ומספק לך שירות מהיר ויעיל לכל פעולות המטבע והבנקאות לעסק שלך בטלפון, בפקס או דרך המחשב שלך.


מינימום זמן בעולם המסחר, החוק החשוב ביותר הוא שזמן שווה כסף. לכן, ציקורל פועלת עבורך בשני מישורים שנועדו לקצר עבורך את זמן העבודה. הראשון והחשוב ביותר הוא השימוש בתוכנת 'ישות', שהיא המתקדמת ביותר לניהול שירותי מטבע ומאפשרת לציקורל להעניק לך שירות מהיר, אמין ומדויק בלחיצת כפתור.המישור הנוסף שיחסוך לך זמן וכסף יקרים, הוא שירות השליחים אקספרס שאנו מעמידים לרשותך ושיגיע לכל פינה בארץ, בכל שעה.
כל שירותי המטבע שלנו